Jan Kočer fotograf - Svatební, rodinný a portrétní fotograf Jižní Čechy

Svatební fotograf Jižní Čechy, Svatební fotograf České Budějovice, Jan Kočer fotograf

MILÁ SLOVA

Reference

Pár milých slov

S Honzou jsme byli velmi spokojeni. Využili jsme jeho služeb během naší svatby a následně za pár let i na těhotenské focení. Domluva byla vždy skvělá, na všem jsme se domluvili a ve všem nám vyšel vstříc :) Během focení byla vždy skvělá atmosféra a Honza zachytil opravdu krásné a přirozené okamžiky. Věřím, že do budoucna ještě jeho služeb využijeme. Dodání fotek bylo rychlé a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Děkujeme.

Denisa Zrnová

Skvělý fotograf s profesionálním přístupem, je velmi milý, sympatický a se smyslem pro humor. Celé svatební focení bylo v příjemné atmosféře a společně jsme si to užili. Vždy poradil co a jak. Jedná se o fotografa, který vyfotí vše, co si přejete. Děkujeme za velký výběr krásných fotografií.

Vašek a Aneta Metličkovi

S celkovým přístupem Honzy jsme byli spokojeni. První osobní kontakt jsme měli ještě před svatebním dnem, kde jsme domluvili veškeré podstatné informace, abychom předešli případným komplikacím, což jsme velmi ocenili. Samotný svatební den s námi Honza trávil již od brzkého rána až do pozdních večerních hodin, aby nám mohl zachytit veškeré zážitky, ke kterým se budeme rádi vracet. Honza je velmi profesionální, vstřícný a nápaditý. Dokonale zapadl mezi svatební hosty. S fotografiemi jsme velmi spokojení a tudíž můžeme Honzu vřele doporučit!

Martin a Petra Fidlerovi

Skvělý fotograf, který udělá modelku a modela z každého. Foceni probíhalo pohodově a nenuceně. Fotky jsou krásné, přirozené a navíc s panem fotografem byla perfektní domluva. Fotky dodány na USB v dárkovém obalu. Pana fotografa doporučuji všemi deseti. :-)

Matěj a Sabina Škulcovi

Měli jsme fotografa Honzu na svatbě, kde nám řekl přesně, kde máme stát, co bude fotit atd… pokud jsme to ani jeden při společném focení nepochopili, ihned přiskočil a ochotně ukázal přesně, co by vypadalo hezky… Momentky máme krásně zachycené a že jich za celý den je (včetně hostů). Co se týče komunikace, byla perfektní. Před svatbou jsme měli několik hovorů, kde si vyslechl naše požadavky a zároveň poradil, co je a není vhodné. Ať jsme si vymysleli sebemenší ,,blbost” ochotně ji splnil. A fotografie, co nám dal? Krásné. Byly nápadité, vtipné, dojemné a je jich spousta. Určitě na 100% Honzu doporučujeme.

Jakub a Martina Hálovi

Skvělý fotograf a velký sympaťák. S manželkou jsme moc spokojeni. Fotil po celý den, výběr fotek je opravdu skvělý a velký. Máme díky němu hodně krásných fotek na památku. Děkujeme a doporučujeme!

Petr a Veronika Borovkovi